День Соборності - 2020

1/1

Міжнародний день рідної мови в школі

Ти велична і проста.
Ти стара і вічно нова.
Ти могутня, рідна мово!
Іван Багряний

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. Це відносно молоде свято: до календарів усього світу воно увійшло тільки в 1999 році. Святкування цієї визначної дати відбулося і в Горохівській ЗОШ І-ІІІ ступенів..
До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина. Так у початковій школі пройшов театралізований захід «Шануй мову свого народу», під час якого учні декламували вірші про мову, співали українські пісні, а учні 3 класу показали виставу «Горіхові принцеси».
Для учнів 5 класу було проведено конкурс-гру «Це моя Україна». У шостому класі відбулася вікторина «Шануймо мову серцем і вустами». А учні 7 класу провели флешмоб «Вивчайте мову українську…» 
Класними керівниками було проведено години спілкування, виховні години, тематичні бесіди на тему «О слово рідне, хто без тебе я…», «Хто про мову думає, зна, що у нього мати є», «Поки жива мова в устах народу, до того часу живий і народ (К.Ушинський)», «Рівень розвитку рідної мови – це показник духовності народу», «О Слово рідне! України слово», «Ну що б, здавалося, слова».
Мова – запорука існування народу, нації. Нашому поколінню випало складне і відповідальне завдання – відродити українську мову, українську державність, націю. І ми повинні твердо усвідомити, що це – наш святий обов’язок, і за нас цього ніхто не зробить
Тож побажаємо всім українцям, що свято бережуть українське слово – щастя, натхнення, добра, миру, світлого майбутнього, живіть повноцінним життям, досягайте вершин, адже у ваших руках доля нашої країни. Любіть, шануйте і бережіть рідну мову – вона наш генетичний код.

Педагог-організатор Стібак О.В.

День пам'яті Небесної Сотні

Їх прийняло небо

Небесна Сотня – 
То в серцях вогонь.
Він гаряче палав за Україну.
Віднині тихим співом заспокой
Ти, земле рідная,
Свою дитину.

На шляху до незалежності україн¬ський народ часто втрачав своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку загиблих за гарне майбутнє нашої держави стали і герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби із злом у 2014 році, заплативши за перемогу надвисоку ціну — власне життя. 
20 лютого 2019 року в Горохівській ЗОШ був проведений виховний захід «Їх прийняло небо», який підготували і провели педагог-організатор Стібак О.В. та учні 7 класу із класним керівником Антіповою А.М. Ведучі розповіли про трагічні події, які відбулися на Майдані взимку 2014 року. Виступ учнів змусив усіх низько схилити голови у скорботі перед пам’яттю людей різного віку – героями Небесної Сотні, яких було вбито у мирний час ХХІ століття в центрі столиці нашої країни. У словах та піснях, які лунали, учні закликали згадати у своїх молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих. Дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. Тому, гуртуймося, єднаймося задля жаданої перемоги, задля свободи, миру і незалежності.

Педагог-організатор Стібак О.В.

1/1

Тиждень англійської мови в школі

1/1

ТИЖДЕНЬ БІОЛОГІЇ В ШКОЛІ

     Предметні тижні є ефективною формою позакласної роботи. Вони активізують пізнавальну діяльність учнів, сприяють покращенню засвоєння навчальної програми. Основною метою проведення тижня біології є виховання любові до предмету,  розширення знань учнів у різних ділянках науки, формування інтересу до вивчення предмету. Крім того тиждень біології може стати тією спільною справою, що згуртує школярів, допоможе розкрити їх таланти, навчить діяти дружно й організовано, допоможе встановити зв’язки між різними віковими групами.

     Для того щоб реалізувати дану мету у Горохівській ЗОШ І-ІІІ ст. з 25.11 по 30.11.2018 року було проведено тиждень біології. В рамках цього тижня  в кожному класі були проведені тематичні заходи. Учні 1-5 класів взяли участь у виставці  малюнків  «Земля – наш спільний дім!». Для учнів 6 класу була проведена розважальна гра «Цікава біологія», під час якої діти змогли проявити всі свої вміння та знання в ігровій формі. Учні 7 класу взяли участь у біологічній грі « Найрозумніший», яка допомогла виявити найкращих знавців природи. Учні  8-11 класів активно мандрували кабінетами школи, виконуючи завдання квесту – гри «Біологічний олімп».

Підсумком тижня стало нагородження переможців у вищеназваних заходах.

     

                                   Вчитель біологї               Антіпова Анжеліна Миколаївна

1/1

1/1

Підсумки тижня математики

Всім відомо, що математика – «цариця наук», тому, мабуть, підкоряється не кожному. З метою залучення учнів до активної пізнавальної діяльності, розширення їхнього математичного кругозору, пробудження інтересу до математики з 19 по 24  листопада в школі пройшов Тиждень математики.

   Тиждень розпочався урочистою лінійкою, на якій учні познайомились з планом заходів тижня математики. Протягом тижня учні виконували цікаві математичні  завдання: розгадували ребуси, кросворди, розв’язували задачі, готувалися до виставки «Математика в малюнках».

    У кожному класі впродовж тижня проведено математичні заходи: конкурс "Математичний олімп" (6 клас), "Міс і Містер математики"(7 клас), вікторина "Подорож містом математичних загадок"(5 клас), КВК "У світі казок"(з математичною тематикою) (8 клас), для учнів 9,10,11класів була проведена конференція «Видатні математики давнини і сучасності».

        Завершено тиждень урочистою лінійкою, на якій підведено підсумки тижня, нагороджено переможців.

 

Учитель математики Калінчук Л.П.

Україна пам'ятає Голодомор!

Достигали жита. І тремтіли Дитячі коліна —
Косоокої смерті чорнів продірявлений плащ…
Вимирало Село – потопала в сльозах Україна,
І розгублене небо ковтало задушений плач...

Кажуть, що минуле не належить нікому. Воно — надбання нинішніх і майбутніх поколінь, бо саме їм належить винести з нього всі найсерйозніші уроки, щоб подібні людські трагедії не повторилися. Ніде і ніколи! 24 листопада в нашій державі буде відзначатися День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій. Народ України схиляє голову, перед трагічною сторінкою свого життя. 1932 рік… тридцять… чорний рік. Прах семи з половиною мільйонів стукає в наші серця...
23 листопада в Горохівській ЗОШ І – ІІІ ступенів було проведено тематичну лінійку з метою вшанування пам’яті жертв Голодомору.
Ведучі Заграйчук О., Фоміна К. та Агеєнко Д. розповіли про «закон п’яти колосків», про те, як відбувалася колективізація, вивезення зерна і їжі за кордон. Від озвучених та проілюстрованих фактів у багатьох школярів та учителів на очах з’являлися сльози.
Учні 7 класу Корольова Є. та Товкун О. прочитали вірші, присвячені даній події. 
В уяві кожного постали жахливі картини знущання над українцями: опухлі і змучені від голоду діти, зневірені та знедолені дорослі, люди похилого віку.
Бібліотекарем Цицарковською Т.В. була підготовлена книжкова виставка «Жила Вкраїна. Плакала, стогнала..»
Треба осмислити власне минуле, зрозуміти його, бо історія повторюється. І коли люди не зроблять сьогодні висновків, то вони будуть ходити по колу. Отож, озиратися треба, щоб поплакати, бо це каяття.
Ми повинні знати правду минулого не заради простої людської цікавості, а заради щасливого майбутнього.
Україна пам’ятає Голодомор!

Президент учнівського самоврядування Заграйчук О.

Підготовка до нового навчального року

Підготовка до нового навчального року У Горохівській ЗОШ йде підготовка до нового навчального року. Зроблено косметичні ремонти у класах, їдальні. У рекреації молодших класів організовано осередок відпочинку для школярів. Адміністрація закладу висловлює подяку класним керівникам, учням, обслуговуючому персоналу, батькам за допомогу.

Особливі слова вдячності хотілося б сказати батькам: Бобровнік Надії та Данілковій Інні, які прикрасили коридор школи яскравими казковими малюнками, приватному підприємцю – Корягіну Ю.О., який допоміг у придбанні без каркасних меблів, благодійному фонду Ігоря Бриченка «Крокуємо з турботою», який надав столи для шкільної їдальні та кабінету «Захисту Вітчизни».

Щиро дякуємо за Вашу небайдужість та прагнення зробити навчання школярів комфортнішим. Дуже приємно, що в наш не легкий час, існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.

Хай Господь Вам сторицею віддячить за Ваше розуміння, добро, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

Директор школи А.Л.Ліхацька

1/1
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now