ЗНОВУ МОВНИЙ ТАБІР ВІДЧИНЯЄ ДВЕРІ

В цьому році у нашій школі знов відчинив двері літній мовний табір. Він створений з метою покращити знання учнів з англійської мови, підвищити зацікавленість у вивченні предмету. Цього року наш табір відвідує 20 учнів з 5 по 10 клас. Кожного дня учні відкривають для себе щось нове, змагаються, удосконалюють володіння мовою. 

До роботи у мовному таборі був залучений волонтер громадської організації GoCamp Елізабет Аксельсен з Великої Британії.

Під час перебування у таборі діти дізналися багато нового, вивчили разом з волонтером англійські пісні та ігри. Кожен день роботи у таборі був тематичним: День змагань, День музики, День спорту, День Природи, День Квесту, День Змагань та інші. Діти брали активну участь у всіх видах діяльності, із захопленням вирішували завдання квесту, малювали, співали, грали в активні ігри. Розумова діяльність чергувалася із фізичною активністю.

Спілкування із волонтером дало змогу змотивувати учнів, покращило їх знання країни, мову якої вони вивчають, подолати мовний бар’єр.

Діти у свою чергу познайомили Ліззі з традиціями нашої країни, навчили декільком українським словам.

У результаті діти зрозуміли, що вчити англійську мову цікаво, корисно і потрібно. Діти стали більш зорганізованими, згуртованими, оздоровилися та відпочили.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now